Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Pedingtonas drumsčia ramybę

Pedingtonas drumsčia ramybę

Autorius: Michael Bond

pedingtonas drumscia ramybeSmagūs ir visada juokingi meškiuko Pedingtono nuotykiai džiugina vaikus visame pasaulyje jau daugiau nei 60 metų!

„Net ir Pedingtonas per pusvalandį negali padaryti itin daug žalos", – optimistiškai sakė ponia Braun.

Bet ar tikrai? Juk su Pedingtonu niekada nebūna liūdna ar nyku – kiekvieną dieną lauk netikėtumų!

Nuo tada, kai Pedingtonas pradėjo darbuotis sode, Braunų namuose tapo šiek tiek tyliau... tačiau kai šalia toks guvus meškiukas, ramybė neužsitęsia. Bus labai lipnių bėdų su irisais, pono Kario žoliaplovė atsidurs medžio viršūnėje, apsvils Kalėdų Senelio barzda, ir tai dar ne visi nuotykiai, į kuriuos šį kartą įsivels geraširdis Pedingtonas.

Pedingtonas drumsčia ramybę" – penktoji vaikų literatūros klasika tapusios serijos apie nenuoramą meškiuką Pedingtoną dalis. Pirmą kartą ji buvo išleista Anglijoje 1962 m.