Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Draugas iš svetur

Draugas iš svetur

Autorė: Christine Nöstlinger

draugas is sveturSkaitytojams nuo 10 metų.

„Mano mama žino, kas man gerai. O jeigu nelabai žino, klausia tėvo. O kad galėtų paklausti manęs, jai visai neateina į galvą!“

Kai trylikametis Evaldas iš anglų kalbos gauna tik „patenkinamus“ įvertinimus, jo reikli ir pedantiška mama tuojau ima kurpti planus, kaip padėti savo sūnui. Norėtų išsiųsti jį vasarai į Angliją, bet Evaldas užsispiria. NE! Mama rankų nenuleidžia – jei sūnus nevažiuoja pats, Angliją ji jam pristatys tiesiai į namus!

Pagal mokinių mainų programą į jų šeimą šešioms savaitėms turėjo atvykti geručiukas Tomas, tačiau oro uoste laukia staigmenėlė – Tomo brolis Džasperas. O jis tikrai ne aukselis... Ši vasara bus kitokia visai Evaldo šeimai, nes Džasperas nenusiteikęs elgtis gražiai ar paisyti kokių nors taisyklių.

Draugas iš svetur“ - juokinga, kurioziškų nuotykių kupina ir kartu labai jautri, empatiją ugdanti knyga apie santykius su tėvais bei tai, kaip svarbu suprasti kitą ir išgirsti jo istoriją.

Draugas iš svetur“:

• Skatina empatiją, toleranciją ir rodo, kaip svarbu suprasti kitą, kaip patirti išgyvenimai gali paveikti mūsų elgesį.

• Komišku būdu knygoje kalbama apie svarbiausias vertybes, šeimos svarbą vaiko gyvenime.

• Pasauliniu mastu pripažintos vaikų rašytojos knyga.