Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Lukas ir Lėja. Istorija apie draugystę

Lukas ir Lėja. Istorija apie draugystę

Autorius: Tomas Dirgėla

lukas ir leja istorija apie draugysteSusipažink su Luku ir Lėja! Jiems gimus abiejų vaikų tėčiai stumdydavo vežimėlius ir rūpindavosi jais, kol mamos būdavo išėjusios į darbus. Vėliau Lukas ir Lėja pradėjo lankyti tą patį darželį, o galiausiai pakliuvo ne tik į tą pačią mokyklą, bet ir į tą patį suolą.

Tačiau vieną dieną jų draugystei iškilo pavojus, nes Lukas ėmė smarkiai pavydėti Lėjai. Kodėl kilo šis pavydas ir ar jis visam laikui išardys draugystę – apie tai pasakoja vienas mylimiausių vaikų rašytojų Tomas Dirgėla, parašęs jau virš 40 knygų jauniesiems skaitytojams.

Lukas ir Lėja. Istorija apie draugystę“:

• padeda suprasti, kad draugystė – ne vien smagiai leidžiamas laikas kartu;

• moko, kaip susipykus galima susitaikyti, kaip priimti pagalbą ir atleisti;

• lavina humoro jausmą;

• šmaikšti, kupina veiksmo iliustruota knyga įtraukia ir puikiai tinka vaikams, pradedantiems skaityti ilgesnius pasakojimus.