Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Senovės graikų mitai vaikams

Senovės graikų mitai vaikams

Autorius: José Morán

senoves graiku mitai vaikamsMitai - tai žilos senovės padavimai apie dievus, didvyrius, gyvūnus ir antgamtines jėgas. Jie atskleidžia, kaip tuometiniai žmonės suvokė aplinkinį pasaulį, savo vietą jame, visatos kilmę ir raidą.

Atsiversk šią knygą. Joje aprašytas Dzeusas, vyriausiasis senovės graikų dievas, kuris iš Olimpo siųsdavo į žemę lietų, vėją, audras, dieną ir naktį, titanas Prometėjas, padovanojęs žmonėms ugnį, gražioji Pandora, tapusi dievų keršto žmonėms įrankiu, godus, bet neišmintingas karalius Midas, sparnuotasis žirgas Pegasas, išradėjo Dedalo sūnus Ikaras, iš puikybės tėvo padirbtais sparnais pakilęs per aukštai, skulptorius Pigmalionas, pamilęs savo kūrinį, ir šalto, beširdžio grožio simbolis Narcizas, nubaustas liguista savimeile....

Skaityk, ir tau prieš akis iškils savitas senovės graikų pasaulis, atspindėtas mitų.