Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Kaip pasaulis švenčia Kalėdas

Kaip pasaulis švenčia Kalėdas

Autorė: Carolina D. Angelo

kaip pasaulis svencia kaledasVaikams nuo 5 metų.

Ženkime drauge į užburiantį Kalėdų pasaulį. Ši knyga – tai nuostabių istorijų rinkinys. Istorijų, kurias įkvėpė tradicijos ir pasaulinė literatūros klasika. Ši nuostabi jūsų laukianti kelionė leis patirti tikrąją Kalėdų dvasią.

Kaip pasaulis švenčia Kalėdas“:

• Tai nuostabios kalėdinės istorijos iš viso pasaulio, perpasakotos talentingos italų vaikų rašytojos.

• Šios istorijos – lyg vertingos pamokos, skatinančios vaikus būti geresnius, atidesnius, vertinti šeimą ir tradicijas.

• Gausu įdomybių: kaip Kalėdos švenčiamos įvairiose šalyse, kokie šventiniai jų atributai ir tradicijos, kaip puošiama aplinka.

• Knyga kviečia patirti tikrąją Kalėdų dvasią – galvoti ne tik apie savo dovanas, bet ir kaip šią šventę kuo gražesnę padaryti kitiems.

• Tai nuostabi kalėdinė dovana visai šeimai.