Kokios užsienio kalbos žinias norėtumėte patobulinti?

Anglų - 50.7%
Ispanų - 5.5%
Italų - 1.4%
Kinų - 1.4%
Lenkų - 0%
Portugalų - 0%
Prancūzų - 4.1%
Rusų - 8.2%
Švedų - 8.2%
Vokiečių - 20.5%

Balsavimo laikotarpis pasibaigęs : 23 Vas 2015 - 07:23

Pirmokėlių popietė – pamoka Nevarėnų bibliotekoje

Po mokinių atostogų, šių metų sausio 10 dieną, pirmokėliai kartu su mokytoja Rasa Prušinskiene atvyko į miestelio biblioteką. Praėjusių metų lapkričio mėnesį jie jau buvo lankęsi bibliotekoje, kur ir susipažino su biblioteka, kultūros centru, ambulatorija.
Bibliotekininkė V. Ylakienė popietę pradėjo Violetos Palčinskaitės „Spalvota knygelė“ ir Kazio Jakubėno „Mano knygelė“ eilėraščiais. Kiekvienas mokinukas buvo perkaitęs mokytojos parinktą Hanso Kristiano Anderseno pasaką „Coliukė“, o popietės metu su mokytoja ją aptarė, vyko spėlionės, žaidė stalo žaidimą. Geriausiai skaitė ir aktyvūs buvo šie mokiniai: Emilis Venskus, Benas Blynovas, Dainius Diržininkas, Gabrielė Bartkutė, Justė Astopaitė, Gabija Vėlavičiutė, Kornelija Žiulpytė ir kiti. Patys geriausi buvo apdovanoti.
Popietė-pamoka prabėgo linksmai, nes mokytoja R. Prušinskienė vedė išradingai ir įdomiai. Geriausiai skaitantys mokinukai įsirašė į bibliotekos skaitytojų gretas.

Vyr. bibliotekininkės V. Ylakienė, Z. Kikilienė