DAILĖS EDUKACIJA „ŽUODIS I VAIZDS“

Minint LIETUVIŲ KALBOS DIENAS, jau aštuntąjį kartą vasario ir kovo mėnesiais Valstybinė lietuvių kalbos komisija kviečia įstaigose, visuomeninėse organizacijose, užsienio lietuvių bendruomenėse surengti renginių, skirtų lietuvių kalbai, jos mokymuisi ir sklaidai, tarmėms bei literatūrą ir kalbą puoselėjusioms asmenybėms.

Kūrybinė edukacija ŽUODIS I VAIZDS pakvies pasikalbėti apie ŽEMAITIŠKO ŽODŽIO grožį ir svorį. Žodžio emociją, jo sukeliamą įspūdį perkelti į popierių bei jį sustiprinti, pasirenkant tinkamą vietą lapo plokštumoje, padės edukatorė Aušra.

Užsiėmimo metu:

žaisime, įvairiomis priemonėmis bandydami ne tik užrašyti žodį, bet ir jį „nupiešti“;

aptarsime, kas yra kompozicija ir kaip komponavimo būdu galime sustiprinti norimą perteikti įspūdį bei emociją;

atrasime naujas žodžio ir vaizdo sąsajas.

Edukacijos trukmė iki 1,5 val.

Piešimo gebėjimai bei įgūdžiai nėra būtini.

Priemonėmis kūrybinei veiklai būsite aprūpinti.

Būtina registracija.

Dalyvio mokestis 1 euras.

P. S. Edukacija skirta suaugusiesiems ir vyresnio mokyklinio amžiaus vaikams.