LINKĖJOME GRAŽIOS JONINIŲ ŠVENTĖS!

Birželio 22 d. Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje vyko informacinis renginys-popietė apie Joninių (Rasos) šventę Lietuvoje.

Susitikimo iniciatoriai – Pagyvenusių žmonių bendrija „Rudens vakaras“, vadovaujama Birutės Andrijauskienės.

Prisimintos Joninių tradicijos. Pasiklausę pasakojimo apie šios baltų šventės kilmę, visi žiūrėjo dokumentinio filmo „Imu jūsų duoną...“ (režisierius Henrikas. Šablevičius) ištrauką.

Apie tai, kaip svarbu išlaikyti senąsias švenčių tradicijas, kalbėjo Telšių kultūros centro folkloro ansamblio „Spigėns“ vadovė Diana Bomblauskienė, aptartos būsimojo bendradarbiavimo su bendrija „Rudens vakaras“  galimybės.

Popietės dalyviams gražios Joninių šventės linkėjo bibliotekos direktorė Jolanta Kaubrienė ir pavaduotoja Vida Urnikienė, o muzikinių kūrinių dovanojo Telšių meno mokyklos pedagogė Daiva Živatkauskienė.