EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS APIE EMOCIJŲ PASAULĮ

Rugsėjo 26 d. į bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyrių sugužėjo svečiai – Telšių „Germanto“ progimnazijos pirmos a klasės mokiniai ir mokytoja Inga Kavaliūnienė. Čia vyko edukacinis užsiėmimas apie emocijų pasaulį pagal knygą „Pasakojimas apie katiną ir tulpę“.

Skaitydami tekstą, išgirdome nepaprastą istoriją apie pažintį, draugystę, prisirišimą, netektį, liūdesį ir viltį. Istorijos „Pasakojimas apie katiną ir tulpę“ autorės – rašytoja Evelina Daciūtė ir dailininkė, rašytoja Aušra Kiudulaitė.

Po viltingos istorijos reflektuodami mokiniai pasakojo apie savo būseną, nuotaiką. Kiekvienas mokinys pasirinko Kakės Makės emocijų ir jausmų pažinimo korteles ir bandė suprasti, atpažinti, kokie jausmai, emocijos juos užplūdo po perskaitytos knygos.

Susitikimo metu surengtos kūrybinės dirbtuvėlės – kiekvienas lankstė popierinę tulpę, tikėdami, kad kuo greičiau išauš pavasaris ir katinas vėl išvys savo tulpę.

Knygą „Pasakojimas apie katiną ir tulpę“ rekomenduojame perskaityti ne tik pradinukams, bet ir jų tėveliams.