KVIEČIAME Į ALMOS VILNIENĖS DARBŲ PARODOS „IŠBARSTYTI JAUSMAI“ ATIDARYMĄ

Lapkričio 7 d. (antradienį) 17 val. bibliotekoje vyks Almos Vilnienės tapybos darbų parodos „Išbarstyti jausmai“ atidarymas. Renginio metu bus pristatytos knygos: parodos autorės „Ant didžiulio namo stogo“ ir Adelės Daukantaitės „Gaidys Pypkė“.

Alma Vilnienė: „Esu dailės ir technologijų mokytoja. Ne tik mokau vaikus meno paslapčių, bet ir pati tapau, rašau eiles, esu Plungės literatų klubo „Vingiorykštė“ vadovė. Šiemet išleidau pirmąją knygutę vaikams „Ant didžiulio namo stogo“ – tai bendras mano ir vaikų, su kuriais dirbu, projektas. Eiles parašiau aš, iliustracijas kūrė vaikai – į knygutę sugulė jų piešiniai iš trijų rajonų: Plungės, Telšių ir Mažeikių. Pavadinau tai apskrities projektu.“

Adelė Daukantaitė: „Rašau poeziją ir prozą – suaugusiesiems ir vaikams... Rašau lietuviškai ir žemaitiškai, vedu edukacijas „Rokoukiemuos žemaitėška“. Išleidau penkias knygas suaugusiesiems ir tris – vaikams: dvi žemaičių kalba ir vieną lietuvių kalba. Esu Vydūnietė, Nepriklausomųjų rašytojų sąjungos, asociacijos „Menų sodas“, „Vingiorykštės“ klubo narė. Kredo: kūryba – tai gyvenimas, gyvenimas – tai kūryba.“