NAUJIENA BIBLIOTEKOJE!

Pradėsime teikti daiktų skolinimo arba „DAIKTŲ BIBLIOTEKOS“ paslaugą!

Paslaugos pristatymas bibliotekos IV a. – lapkričio 16 d., ketvirtadienį, 16 val.!

Laukiami visi, norintys susipažinti su nauja paslauga ir apžiūrėti  „Daiktų bibliotekos“ daiktus. Bus galimybė pirmiesiems juos rezervuoti!

Tai pirmoji tokia analogų Lietuvoje neturinti paslauga vaikams ir suaugusiesiems, kurią pradeda teikti Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka kartu su Telšių, Akmenės ir Pakruojo rajonų savivaldybių viešosiomis bibliotekomis. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Skaitytojo pažymėjimą turintys bibliotekos vartotojai galės nemokamai skolintis ne tik knygas, bet ir įvairius daiktus!

PASISKOLINK NAUJĄ POMĖGĮ!

#Daiktubiblioteka #Pasiskolinkdaikta #Naujapaslauga #Naujiena #visinskiobiblioteka