ATIDARYTA MEDALIO IR MAŽOSIOS SKULPTŪROS KŪRĖJŲ DARBŲ PARODA „SKRYDIS“

Sausio 23 d. Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje atidaryta 39-osios tarptautinės medalio ir mažosios skulptūros kūrėjų stovyklos darbų paroda „SKRYDIS“, skirta Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą 90-mečiui.

Paroda vasarą dvi savaites eksponuota Vilniaus dailės akademijos (VDA) Telšių galerijoje, po to ja džiaugėsi Anykščių miesto gyventojai Sakralinio meno centre, o iki vasario 10 d. parodą bus galima aplankyti mūsų bibliotekoje.

Naująją parodą pristatė VDA Telšių fakulteto docentas, VDA Dizaino inovacijų centro projektų vadovas Telšiuose Marius Norkus. Taip pat mus pagerbė du ilgamečiai parodos dalyviai, VDA Telšių filialo profesoriai Petras Gintalas ir Romualdas Inčirauskas.

Džiugu, kad atvyko jaunimo – Telšių „Ateities“ progimnazijos aštuntokai su dailės ir technologijų mokytoja Jolanta Vaičikauskiene.

Parodos dalyviai: Antanas Olbutas (Vilnius), prof. Petras Gintalas (Telšiai), Danius Drulys (Klaipėda), Gediminas Žuklys (Vilnius), Petras Baronas (Palanga), Jurgis Paulauskas (Telšiai), Dovilė Bumbulytė (Šilutė), prof. Romualdas Inčirauskas (Telšiai), Lina Kalinauskaitė (Vilnius), Daumantas Kučas (Vilnius), Aušra Jasiukevičiūtė (Vilnius), Airidas Skublickas (Telšiai), Gvidas Latakas (Kaunas), Skaistė Žilienė (Vilnius), Ugnė Burvytė (Vilnius), Neringa Kalvaitytė (Telšiai), Dominyka Gulbinaitė (Telšiai), Sima Kučinskaitė (Kaunas), dr. Pawel Otwinowski (Torunė, Lenkija), prof. Sebastian Mikołajczak (Torunė, Lenkija), dr. Stanisław Kosminski (Torunė, Lenkija), Karolina Koch (Rzeszow, Lenkija), prof. Jan Szczypka (Gdanskas, Lenkija).

Tarptautinėje medalio ir mažosios skulptūros kūrėjų stovykloje dalyvavo 23 žinomi Lietuvos ir Lenkijos menininkai.

Stovyklos organizatorius – Žemaičių muziejus „Alka“.

Projekto vadovė – muziejaus direktorės pavaduotoja Ingrida Vaitiekienė.

Stovyklos vadovas – docentas Marius Norkus.

Kviečiame į parodą!