POETĖS IRENOS DAUBARIENĖS IR JOS DUKROS MARIJOS ŽEMAITIŠKA KNYGA

Vasario 26 d. bibliotekoje vyko renginys Lietuvių kalbos dienoms paminėti – pristatyta poetės, žemaitiško žodžio puoselėtojos Irenos Daubarienės ir jos dukros Marijos išleista autorinė knyga žemaičių kalba „Isi­vei­zie­jėmā“.

Knygos autores pasveikino Telšių rajono savivaldybės vicemerė Agnė Jakavičiutė-Miliauskienė.

Popietė prasidėjo tautiniu Telšių „Žemaitės“ gimnazijos merginų, vadovaujamų Rasos Urbonienės, šokiu.

Pirmoji savo eilėmis pasidalino mažoji poetė Marija, žengianti mamos pėdomis, nes nuo mažens auga su žemaitiška kūryba. Mergina atskleidė dar vieną savo talentą, padovanodama muzikinį kūrinį – Mikalojaus Konstantino Čiurlionio „Mazurka e-moll“ atliko pianinu.

Poetinio žodžio meistrė Irena Daubarienė papasakojo, kaip gimė žemaitiška knyga „Isi­vei­zie­jėmā“. Atskleidė savo kūrybinius išgyvenimus, prisiminimus ir pasidalijo eilėmis.

Balsingoji Augustė Klingerytė atliko lietuvių liaudies dainą „Šią naktelę“.

Renginį vainikavo Irenos ir Marijos žemaitiški pasirokavimai.

Dėkojame poetei Irenai Daubarienei už bibliotekai padovanotas knygas.

Daugiau nuotraukų: