MEDIJŲ RAŠTINGUMO MOKYMAI GIMNAZISTAMS

Vasario 27 d. bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje toliau tęsėme mokymus pagal  projektą „Medijų raštingumo stiprinimas bendruomenėse: kritinį mąstymą ugdykime kartu!“. Žinias gilino Telšių „Džiugo“ gimnazijos II klasės gimnazistai su anglų kalbos mokytoja Ingrida Vaitkevičiene.

Su jaunimu aptartas etiškas elgesys socialiniuose tinkluose. Suteiktos žinios per praktinius darbus, akcentuota, kaip svarbu gerbti kitų nuomonę ir asmeninę informaciją, kaip tinkamai ir saugiai naudotis internetu, išvengiant potencialių pavojų, kurie gali kilti dėl neapgalvoto elgesio.

Kūrybiškai pavaizduotos etiško internetinio elgesio situacijos, aptariant jas net dviem kalbomis –  lietuvių ir anglų.

Mokiniai turi suprasti, kad internetas yra ne tik išteklius, bet ir priemonė, galinti turėti įtakos jų požiūriams, nuomonei ir gyvenimo būdui. Jaunimas turi mokėti kritiškai vertinti tai, ką mato ir skaito internete.

Ačiū dalyviams už gerą ir produktyvų laiką kartu!